CZ  |  EN
Kolekce

Art modelové řady

Art modelové řady

PRIM MUCHA MYSTERY

PRIM MUCHA MYSTERY

ELTON hodinářská, jediný český výrobce hodinek PRIM, vytvořil ve spolupráci se společností BigMedia výjimečné hodinky inspirované dílem a uměleckým stylem Alfonse Muchy, světově proslulého secesního malíře a grafika. Společnost BigMedia je producentem historicky nejúspěšnější výstavy výtvarného umění v ČR – vystavení nejrozsáhlejší sbírky Muchovy tvorby, která je nyní ve vlastnictví Nadačního fondu Richarda Fuxy. 

Čtěte více...

SPHERE

SPHERE

Působivé a elegantní hodinky minimalistického designu s  názvem
SPHERE navrhli designéři ze známého Studia Olgoj Chorchoj.

Čtěte více...

CYLINDER

CYLINDER

Autorem moderních pánských hodinek s  názvem CYLINDER jsou designéři ze známého Studia Olgoj Chorchoj, jehož typickým rukopisem je jednoduché tvarosloví a důraz na funkčnost. Tyto vlastnosti propůjčili tvůrci i svým hodinkám.

Čtěte více...

BEATA

BEATA

Dámské náramkové hodinky, které vytvořila přední česká módní návrhářka Beata Rajská. Podklad ruček tvoří rastrování s  motivem anglické mašle, vteřinovou ručku nahrazuje jehla, která symbolicky prošívá okraj tvaru hodinek.

Čtěte více...

CAERUS

CAERUS

Kolik vteřin v životě je nám dáno vnímat úplnou krásu, vědět, že teď je ten nejpříhodnější okamžik? Caerus je bohem příhodného času. Hodinky Caerus nemají jen měřit čas (Chronos), ale nabízí svým archetypálním a proporcionálně vyváženým tvarem krásu, zbavenou všeho balastu, prostou a jednoduchou. Hodinky PRIM CAERUS ukazují ten nejpříhodnější okamžik. 

Čtěte více...

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace