CZ  |  EN
Novinky

BUSINESS FORWARD FORUM

BUSINESS FORWARD FORUM


PRIM na BUSINESS FORWARD FORUM

PRIM na BUSINESS FORWARD FORUM

Když jsme nedávno spustili naše dlouho a pečlivě připravované nové webové stránky, byli jsme příjemně překvapeni pozitivními reakcemi nejen z řad uživatelů, ale také z řad odborníků.
Práce našich web designérů a programátorů byla oceněna i pořadateli Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a zástupce naší firmy Zdeněk Novák byl pozván k účasti na panelové diskusi, jejímž tématem byly strategie luxusních módních značek v online prostředí. Přestože si luxusní hodinky pořizují zákazníci spíše v kamenných obchodech, prezentace v prostředí internetu je neméně důležité, protože je pro ně hlavním zdrojem informací o výrobcích.
„Na propojenosti prezentace značky v online a offline se musí pracovat, protože vliv online světa dále poroste. Budoucnost vidím ve virtuální realitě, kde si budou moci zákazníci své hodinky nakonfigurovat a prohlédnout ve 3D modelu,“ přiblížil Zdeněk Novák, na jaké novinky se v budoucnu mohou těšit i příznivci českých hodinek PRIM.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace