CZ  |  EN
Podporujeme

Cesta za snem 2016

Cesta za snem 2016


ELTON hodinářská je hlavním partnerem Cesty za snem 2016,pro sportovce vyrobila speciální edici hodinek PRIM.

Společnost ELTON hodinářská připravila ve spolupráci s neziskovou organizací Cesta za snem speciální edici sportovních hodinek. Hodinky budou primárně určené pro nejúspěšnější účastníky sportovně-benefičních projektů Metrostav handy cyklo maraton a ČEZ handy kvadriatlon nebo dobročinné dražby. Omezený počet kusů však bude uvolněn i do prodeje.

Nezisková organizace Cesta za snem pořádá unikátní sportovní projekty, kde společně soutěží, sportují a aktivně tráví čas zdraví a handicapovaní.

Jak vlastně spolupráce vznikla? Pojetí výroby, kdy jsou hodinky v podstatě od A až do Z vyrobené „českýma rukama“, zaujalo i organizátory největšího cyklistického maratonu ve Střední Evropě „Cesta za snem“ a rozhodli se výrobce hodinek PRIM oslovit. Vedení společnosti Elton hodinářská sympatie opětovalo a vznikla dohoda o partnerství, jejímž výsledkem speciální limitovaná dvoj kolekce sportovních hodinek určená lidem, kteří žijí opravdu naplno. Model nazvaný PRIM CYKLO odkazuje na 2222 km dlouhý cyklistický maraton, kde spolu týmy tvoří zdraví a handicapovaní cyklisté. PRIM KVADRIATLON se váže k letošní sérii Handy Kvadriatlonů smíšených dvojic: muž a žena, junior a senior, zdravý a handicapovaný. Obě kolekce budou vyrobeny pouze ve stokusové číslované sérii.

VIDEO: Jak vznikaly primky pro Cestu za snem?
Podívejte se zde: https://vimeo.com/158252782 

Ambasadory jednotlivých nových kolekcí se staly známé uznávané sportovní osobnosti. Tváří PRIM CYKLO je světově známý jezdec na vysokém kole Josef Zimovčák, který na velocipedu absolvoval i slavnou Tour de France a v současné době se výrazně angažuje v benefičních projektech na pomoc nemocným dětem. Tváří PRIM KVADRIATLON se stal Stanislav Bartůšek (ČT SPORT), dvojnásobný pokořitel nejtěžšího triatlonu světa Havajský Ironman a jeden z mála Čechů, kteří přeplavali Lamanšský průliv.

Odolné sportovní hodinky v moderním designu mají matové pískované pouzdro z nerezové oceli, upravené technologií DLC, díky které je povrch velmi odolný vůči poškrábání, korozi, působení vysokých teplot i kyselin. DLC povrch se na rozdíl například od laku nemůže otřít nebo loupat, ochranná vrstva je přímo spojena s materiálem pouzdra. Hodinky tak lze nosit v i náročných podmínkách, při sportu a fyzické práci. Tomu odpovídá i použitý velmi kvalitní textilní NATO strap. Korunka pak zaujme svým netradičním tvarem, který díky výrazným drážkám připomíná blok válce motoru. Číselník s výraznou grafikou z dílny grafické designérky Martiny Bubákové, odkazujícím na části projektů organizace Cesta za snem, je krytý safírovým sklem. 

PRIM KVADRIATLON

PRIM KVADRIATLON

Strojek: kalibr 38
Průměr pouzdra bez korunky: 40 mm
Délka pouzdra přes nožky: 48.7 mm
Rozteč nožek: 20 mm
Materiál pouzdra: nerezová ocel 316L s černým povrchem DLC
Povrchová úprava: leštěné a broušené, pískované
Korunka: nerezová ocel 316L s černým povrchem DLC
Sklo: safírové konvexní
Číselník: Individuální tisk
Víko: plné závitové
Náramek: řemínek NATO strap
Vodotěsnost: 5 ATM

Cena s DPH:
 9 900,-Kč

PRIM CYKLO

PRIM CYKLO

Strojek: kalibr 38
Průměr pouzdra bez korunky: 40 mm
Délka pouzdra přes nožky: 48.7 mm
Rozteč nožek: 20 mm
Materiál pouzdra: nerezová ocel 316L s černým povrchem DLC
Povrchová úprava: leštěné a broušené, pískované
Korunka: nerezová ocel 316L s černým povrchem DLC
Sklo: safírové konvexní
Číselník: Individuální tisk
Víko: plné závitové
Náramek: řemínek NATO strap
Vodotěsnost: 5 ATM

Cena s DPH: 9 900,-Kč

CESTA ZA SNEM 2016

CESTA ZA SNEM 2016

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace