CZ  |  EN
Novinky

Firemní hodinky LogEx Logistics

Firemní hodinky LogEx Logistics


Pro našeho významného zákazníka, společnost LogEx Logistics, jsme vyrobili speciální edici hodinek. Strategický ředitel firmy, pan Marek Botka ke spolupráci s naší firmou říká:

„Vzhledem k tomu, že spolupracujeme se společností ELTON hodinářská již dlouhodobě, a já osobně jsem nositelem hodinek Prim Diplomat, požádali jsme PRIM o originální hodinky pro jednu z našich holdingových společností LogEx logistics.

Proč PRIM? Protože jsme chtěli originální české hodinky, které procházejí lidskou rukou, jak já říkám, s láskou a péčí. Tu totiž musíme dávat jak našim zaměstnancům, tak naši zákazníkům, abychom byli úspěšní.

Náš holding má patnáct motivačních benefitů, ale říkali jsme si, jak ohodnotit ty nejlepší, aby jim něco zůstalo v ruce? Napadly nás luxusní hodinky PRIM, které mají nejšikovnější lidé v holdingu na své ruce jako naše poděkování.

Inspirací hodinek byla kvalita - kvalita naší lidské práce, český původ, stejně jako naše společnosti, přesnost, preciznost a dobrá značka stejně jako v LogEx Logistics a dalších společnostech www.lfoholding.cz

Právě z výše zmíněných důvodů spolupracujeme se značkou PRIM Manufacture 1949.“

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace