CZ  |  EN
Novinky

Primky pro tenisovou legendu

Primky pro tenisovou legendu


Česká tenisová legenda, která v tomto roce slaví významné životní jubileum, obdržela na Velvyslanectví ČR ve Washingtonu první dárek ke svým říjnovým narozeninám. V předstihu jí ho předal Martin Pabiška, generální ředitel společnosti ELTON hodinářská, jediného českého výrobce hodinek PRIM. Vždy elegantní Martině Navrátilové budou nyní zápěstí zdobit luxusní hodinky PRIM Sphére, vyrobené v České republice speciálně pro ni. Česká společnost ELTON hodinářská tím chtěla vzdát hold nejen sportovním úspěchům nejlepší tenistky české historie, která proslavila Českou republiku po celém světě.


Model PRIM Sphére, jehož design vytvořilo Studio Olgoj Chorchoj, byl v Novém Městě nad Metují vyroben přímo pro sportovní legendu. To na první pohled prozrazuje nápis MARTINA na minimalisticky řešeném číselníku i věnování na zadním víku hodinek. Design pouzdra z nerezové oceli je inspirován oblým tvarem koule, země, zemské sféry – a není náhodou, že stejný tvar má i tenisový míček, tedy atribut, který Martinu Navrátilovou proslavil po celém světě. Číselník je zdoben 12 českými granáty, minerály, které patří k symbolům České republiky. Jejich sytě červená barva a dokonalé zpracování dodává jednoduchému číselníku jemnost, eleganci a punc luxusu.Autor fotografií: Lillis Werder - poskytnuto Velvyslanectvím ČR ve Washingtonu.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace