CZ  |  EN
Novinky

hodiny a klenoty 2018

hodiny a klenoty 2018České hodinky PRIM opět ozdobí výstavu Hodiny a Klenoty

Expozice našich českých PRIMek je již několik let neodmyslitelnou součástí tradiční výstavy Hodiny a Klenoty. Také letos zde představíme naše novinky, návštěvníci se mohou těšit i na celou řadu dalších překvapení.


Na výstavě budete mít možnost poprvé si veřejně prohlédnout hodinky z unikátní limitované edice REPUBLIKA, kterou naše společnost vytvořila k výročí vzniku Československa ve spolupráci se známými designéry ze studia Olgoj Chorchoj a Marvil, stejně jako další speciální edici ORLÍK 2018.

Expozici hodinek PRIM v průběhu výstavy navštíví také naši ambasadoři z řad českých osobností. Návštěvníkům budou k dispozici zkušení hodináři, kteří poradí nejen, jak o hodinky správně pečovat, ale také s případnými opravami, nebo renovací vintage modelů. Naši obchodní specialisté poradí s výběrem hodinek na míru a seznámí vás s možnostmi individuálních úprav.

Těšit se můžete na historické modely a další zajímavosti, připravena je soutěž o zajímavé ceny nebo speciální veletržní nabídky pro budoucí i stávající zákazníky.

Výstava Hodiny a Klenoty se koná od 13. do 15.9. na Výstavišti v pražských Holešovicích (www.hodinyaklenoty.cz)

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace