CZ  |  EN
Ambasadoři

Hynek Čermák

Hynek Čermák


Filmový a divadelní herec, který ve filmu a v televizi objevuje již od roku 1993. Na prknech významných pražských i mimopražských divadelních scén odehrál řadu rolí, činoherních i muzikálových. Aktuálně je členem souboru Dejvického divadla, kde účinkuje například v představení Zásek. Absolvent pražské DAMU ztvárnil také desítky rolí v českých filmech a seriálech, mezi nejvýznamnější patří Gangster Ka a Gangster Ka: Afričan a televizní seriály Cirkus Bukowski a Rapl. Je držitelem Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli (Nevinnost, 2011).

Ve volném čase se věnuje fotografování a adrenalinovým sportům.

CO ŘÍKÁ O HODINKÁCH PRIM

CO ŘÍKÁ O HODINKÁCH PRIM

„Hodinky jsou moje vášeň a mám jich doma nepřeberné množství. K hodinkám PRIM, konkrétně k modelu Orlík, mám také vztah už dlouho. Ve 14 letech jsem vstoupil do Svazarmu kvůli létání, létal jsem sportovně, skákal jsem na padáku a Orlíky jsou prostě hodinky, které všichni lidé od letadel a od padáků znají, takže moje záliba v nich pochází hlavně odtud. PRIM Orlík jsou totiž hodinky, o kterých jsem si celý život říkal, že si je jednou pořídím. A teď je mám a rád je nosím, protože Orlíky mají tu obrovskou výhodou, že u nich nikdy nebudu mít pocit, že mám na ruce kýč."

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace