CZ  |  EN
Kolekce

Limitované edice

Limitované edice

PRIM POPULAR L.E.

PRIM POPULAR L.E.

UNIKÁTNÍ SPOJENÍ DVOU ČESKÝCH LEGEND

Výjimečné hodinky s originálním designem vznikly ve spolupráci dvou tradičních československých značek – společnosti ELTON hodinářská, jediného výrobce hodinek PRIM a společnosti ŠKODA AUTO, která již 125 let vyrábí automobily Škoda. Právě kulaté výročí se stalo „motorem“ pro vznik unikátní limitované edice, určené především pro fanoušky českých značek. 

Čtěte více...

PRIM SPORT L.E.

PRIM SPORT L.E.

Aktuální limitovaná edice tradičního českého výrobce odkazuje na mimořádně oblíbený model PRIM SPORT 1. generace, který se v novoměstské továrně vyráběl od roku 1968. Zajímavostí je, že prvnímu československému pokořiteli kanálu La Manche, svéráznému Františku Venclovskému, hodinky v roce 1971 dělaly společnost po celou dobu jeho mimořádného sportovního výkonu.

Čtěte více...

PRIM ORLÍK 2020 L.E.

PRIM ORLÍK 2020 L.E.

Speciální edice PRIM ORLÍK 2020 připomíná sto let československé vlajky.

V letošním roce slavíme sté výročí vzniku československé, dnes již české státní vlajky v současné podobě. ELTON hodinářská, jako ryze česká společnost, se rozhodla připomenout toto výročí speciální edicí ikonického modelu ORLÍK. 

Čtěte více...

PRIM MASARYK L.E.

PRIM MASARYK L.E.

Dne 7. března 2020 uplyne přesně 170 let od narození prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka (TGM).
K připomenutí této významné události připravil tradiční český výrobce náramkových hodinek PRIM výjimečnou limitovanou edici PRIM MASARYK.


T. G. Masaryk byl bezesporu jednou z nejvýznamnějších osobností našich novodobých dějin, bez které by vznik Československé republiky v roce 1918 nebyl možný. Proto si konstruktéři a designéři společnosti ELTON hodinářská dali na této edici mimořádně záležet.

Čtěte více...

PRIM REPUBLIKA L.E. GOLD

PRIM REPUBLIKA L.E. GOLD

Limitovaná edice vytvořená ke 100 letům od vzniku samostatného Československa. 

Čtěte více...

ORLÍK II. BRONZ

ORLÍK II. BRONZ

Původní model PRIM ORLÍK byl v novoměstské továrně vytvořen na zakázku tehdejší Československé armády v první polovině 60.let. Hodinky byly určené pro armádní potápěče a vzhledem k tomu, že jich bylo vyrobeno jen 300 kusů, jsou dodnes vyhledávaným a téměř nedostupným sběratelským artiklem. Nové hodinky jsou prvním modelem PRIM, jejichž pouzdro je vyrobeno z bronzu.  

Čtěte více...

KAREL IV. - VYPRODÁNO

KAREL IV. - VYPRODÁNO

Nové hodinky PRIM ze stokusové limitované edice Karel IV. jsou výjimečné v mnoha směrech. Tvůrci zakomponovali do hodinek řadu vzájemně propojených symbolů, které připomínají nejen výročí nejoblíbenějšího českého panovníka, ale také odkazují na dobu jeho vlády. Pro tu je charakteristický rozvoj řemesel i používání nových a zdokonalení starších uměleckých technik.

Čtěte více...

HIROSHIMA

HIROSHIMA

Limitovaná edice PRIM HIROSHIMA byla vytvořena pro partnery z Japonska. Tento model vzdává hold českému architektu Janu Letzelovi, který se v Japonsku těší dodnes velké úctě. Letzel je tvůrcem tzv. Atomového dómu, budovy, jejíž pozůstatky jsou dnes mementem ničivosti války i symbolem touhy po míru.

Čtěte více...

SPARTAK RETRO

SPARTAK RETRO

Pro opravdové milovníky retro stylu je určena speciální stokusová limitovaná edice hodinek SPARTAK RETRO. Tento model odpovídá původní podobě legendárního modelu nejvíce. 

Čtěte více...

SKELETON

SKELETON

Poprvé od rozdělení Československa spojili čeští hodináři síly se  slovenskými designéry šperků a vytvořili jedinečné dílo v podobě luxusních hodinek PRIM SKELETON. Strojek, který je možné posázet diamanty, je ručně skeletonován a dekorován.

Čtěte více...

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace