CZ  |  EN
Novinky

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří


Pokud Vás zajímá výroba hodinek a jste fanoušky našich „primek“, rezervujte si v kalendáři sobotu 5. září 2020. Od 9 do 17 hodin vám opět otevřeme své brány, abyste se mohli podívat, jak vznikají jediné české hodinky značky PRIM. Naše výroba hodinek v Novém Městě nad Metují se může jako jediná v České republice pochlubit historií sahající až do roku 1949.

Pro návštěvníky bude připravena prohlídka továrny, kde uvidí kompletní výrobu hodinek s in-house mechanickým strojkem. S jednotlivými kroky vás seznámí zkušení odborníci. Budete mít také možnost navštívit moderní podnikovou prodejnu a showroom, kde jsou pro Vás připraveny speciální nabídky a slevy na náramkové hodinky a nástěnné hodiny.

Chybět nebude ani soutěž o pánské či dámské primky! Pro malé i velké návštěvníky jsou kromě zážitků připraveny také drobné dárky, které budou připomínkou návštěvy manufaktury, unikátní i ve světovém měřítku.

Volný vstup, bez nutnosti rezervace!
Vozíčkáře prosíme, aby se ohlásili před budovou u info stánku PRIM, poskytneme bezbariérový přístup.  

Parkovat lze v blízkém okolí manufaktury.

Událost se bude řídit dle aktuálního nařízení vlády. Roušky si prosím nezapomeňte vzít s sebou. 

Milí soutěžící,

je nám velkým potěšením, že jste se za námi 5. září na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ manufaktury ELTON hodinářská přijeli podívat a zasoutěžili si s námi o náramkové hodinky PRIM KLASIK dámské/pánské.

S ohledem na pandemickou situaci a nařízený nouzový stav proběhlo slosování v pátek 30. 10. 2020 v dopoledních hodinách formou online, konkrétně prostřednictvím generátoru náhodných čísel, „rukou“ Jany Purkardové jako brand manažera, dosvědčený přítomností Aleše Vernara, obchodního ředitele a člena představenstva.

Soutěžilo Vás neuvěřitelných 586 lidí, správně však odpovědělo a soutěžní podmínky splnilo 285 z Vás.

Náhodný generátor vybral soutěžní číslo 125 a my tímto gratulujeme paní JITCE KUKLOVÉ z okresu Náchod, která se stává šťastnou výherkyní pánských náramkových hodinek PRIM KLASIK.

Napřesrok se na Vás opět na DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ budeme těšit!

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace