CZ  |  EN
Novinky

Nová řada Automatic

Nová řada Automatic


Hodinky z nové řady PRIM Automatic jsou určené příznivcům českých hodinek PRIM, pro které však není prioritou manufakturní in-house kalibr. Hodinky jsou osazeny kvalitním švýcarským strojkem, téměř všechny ostatní komponenty jsme však vyrobili v naší manufaktuře v Novém Městě nad Metují.

PRIM Kupka 40 A >

Osazení hodinek kvalitním švýcarským kalibrem umožňuje optimalizovat jejich cenu a vytvořit modelovou řadu mezi quartzovými hodinkami a nejvyšší řadou PRIM Manufacture 1949 s manufakturním in-house strojkem.

Jak ale již bylo uvedeno, naprostá většina komponentů hodinek řady PRIM Automatic je vyrobena v u nás v manufaktuře v Novém Městě nad Metují. Stejně jako u hodinek s in-house kalibrem je pouzdro včetně korunky vyrobeno náročným třískovým obráběním, které umožňuje precizní zpracování. Číselník a ručky jsou taktéž výsledkem zručné práce našich zaměstnanců.


PRIM Svatováclavské 36 A >

První model z řady Automatic nabídla společnost zákazníkům již v loňském roce. Na základě pozitivních reakcí a ohlasů se společnost ELTON hodinářská rozhodla zařadit do této řady i další oblíbené modely – jak můžete vidět, jedná se o klasický model PRIM SVATOVÁCLAVSKÉ, ojedinělé a nápadité hodinky PRIM KUPKA a PRIM BEATA, dámský model vytvořený podle designu módní návrhářky Beaty Rajské.


Klasické společenské hodinky PRIM Svatováclavské 40 A mají nově také černou podobu číselníku, stále ho však zdobí původní latinský nápis velebící sv. Václava, symbol české státnosti: „Sanctus Venceslaus, Dux Bohemiae, Dei Gratia", tedy „Svatý Václav, z Boží milosti kníže český“.

PRIM Svatováclavské 40 A >

Samotné označení PRIM AUTOMATIC vychází z historie podniku ELTON. Klasické logo PRIM, vytvořené v roce 1969 konstruktérem Josefem Židem, je doplněno nápisem AUTOMATIC v podobě používané od roku 1978 na hodinkách s upraveným automatickým strojkem.

PRIM Linea Automatic 40 >

Model PRIM LINEA AUTOMATIC byl vůbec prvním v řadě Automatic a dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější hodinky naší společnosti, a to především díky minimalistickému designu pouzdra i číselníku.

Jednoduchý a čistý tvar pouzdra hodinek umožňuje řadu individuálních úprav. Zejména právě univerzální společenský model PRIM LINEA AUTOMATIC láká k experimentům s designem číselníku.

PRIM Linea Automatic 36 >

Prohlédněte si každý uvedený model zvlášť a objevte jedinečnou krásu každého z nich. 


Nově do řady PRIM Automatic patří sportovní hodinky PRIM OK-A. Jak sám napovídá jejich název, jedná se o model, který je inspirovaný leteckým průmyslem, konkrétně mezinárodním označením československých civilních letadel.

PRIM OK-A >

Nejnovějším přírůstkem do řady PRIM Automatic je model PRIM OK-A DLC, který je z konstrukčního hlediska totožný s hodinkami PRIM OK-A s nerezovým pouzdrem. Tato nová verze má ovšem černěné pouzdro speciální technologií DLC, a je tak ještě odolnější vůči vnějším vlivům.  


Novinka pro dámy - hodinky Linea Briliant z řady PRIM Automatic nejsou jen časoměřičem, ale také nádherným šperkem pro každou příležitost, který designéři ozvláštnili působivými detaily.

PRIM Linea Briliant 36 A >

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace