CZ  |  EN
Novinky

NOVOMĚSTSKÉ OBLOUKY – nový symbol

NOVOMĚSTSKÉ OBLOUKY – nový symbol


NOVOMĚSTSKÉ OBLOUKY
nový symbol pro mechanické hodinky
s in-house strojkem

Představujeme nový vizuál, který bude doplňovat náramkové hodinky PRIM s manufakturním strojkem od společnosti ELTON hodinářská. Nové Město nad Metují je jediné město v České republice, které se již 70 let pojí s výrobou náramkových hodinek a zároveň je sídlem naší společnosti ELTON hodinářská.

Novoměstské oblouky jsou symbolem, který provází značku PRIM již dlouhá desetiletí a odkazuje právě na místo výroby, které si v průběhu let vysloužilo přídomek „město hodinek“. Kontinuita výroby náramkových hodinek nebyla v tomto městě přerušena od roku 1949 do dnešních dnů. Hodinky PRIM tak přežily i nesmírně obtížné období 90. let, které se stalo pro mnoho tradičních českých značek osudné.

Naše společnost ELTON hodinářská je dle platných soudních rozhodnutí právním nástupcem národního podniku ELTON a také jediným pokračovatelem sedmdesátileté hodinářské tradice. Protože se stále na našem trhu objevují výrobky označené logem PRIM, které však s touto dlouholetou tradicí nemají vůbec nic společného, rozhodli jsme se zdůraznit původ našich hodinek PRIM právě používáním symbolu Novoměstských oblouků. Naši zákazníci se s nimi tedy budou setkávat přímo na hodinkách s in-house mechanickým strojkem a také na doprovodných dokumentech a propagačních materiálech.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace