CZ  |  EN
Podporujeme

Novoměstský hrnec smíchu 2015

Novoměstský hrnec smíchu 2015


ELTON hodinářská je i letos sponzorem hlavní ceny festivalu Novoměstský hrnec smíchu

ELTON hodinářská je i letos sponzorem hlavní ceny festivalu Novoměstský hrnec smíchu

Ve druhém červnovém týdnu se příznivci filmového humoru opět sejdou v Novém Městě nad Metují, kde se uskuteční 37. ročník festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. V rámci soutěžní přehlídky toho nejlepšího, co se v uplynulém roce u nás natočilo, se diváci mohou těšit mimo jiné na filmy Vybíjená, Babovřesky 3 nebo Hodinový manžel. Televizní komedii bude na festivalu reprezentovat například seriál Neviditelní či satirický Pečený sněhulák. 

Hlavní cenou odborné poroty pro tvůrce nejlepší filmové a nejlepší televizní komedie bude již tradičně Zlatý PRIM. Odměnu v podobě originálního časoměřiče, věnuje, stejně jako v minulých letech, naše společnost. Už cena pro historicky prvního vítěze, kterým se v roce 1979 stala komedie Kulový blesk, nesla jméno Zlatý PRIM. Jejím patronem byl tehdejší národní podnik ELTON, jehož nástupcem a pokračovatelem ve výrobě hodinek je dnes společnost ELTON hodinářská, a.s.

Více informaci o festivalu najdete na www.hrnecsmichu.cz

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace