CZ  |  EN
Novinky

nový ambasador

nový ambasador


Novým ambasadorem českých hodinek PRIM
se stal hudebník a herec DAVID KRAUS


Jediné české hodinky PRIM od společnosti ELTON hodinářská, a.s. se spojily s další výraznou osobností českého kulturního a společenského života. Novým ambasadorem značky se stal David Kraus, český zpěvák, textař, skladatel a filmový, televizní i divadelní herec.

David Kraus se tak zařadil po bok dalších osobností, které podporují hodinky PRIM, vyráběné v Novém Městě nad Metují již téměř 70 let.
Je mi ctí být ambasadorem kvalitní české značky, která mě provází celým životem. Můj děda by měl radost, kdyby viděl, jak se procházím po dílně v Novém Městě nad Metují. Mimochodem, vidět, jak ty hodinky vznikají, pro mě byl obrovský zážitek,“ říká David Kraus. „Strašně jsem nadšený z toho, jaké mají hodinky PRIM kvalitní zpracování a materiály. Ty hodinky snad ani nejdou rozbít. Radši je ani nesundávám, abych je neztratil. Mám rád věci na celý život a jednou svoje PRIMKY, které jsem měl celý život na ruce, předám svým dětem.“

Mezi další ambasadory českých hodinek PRIM patří například tenistka Bára Strýcová, olympijský medailista v kategorii horských kol Jaroslav Kulhavý, herec Hynek Čermák, egyptolog Jan Bárta, chirurg Jan Štulík nebo operní pěvec Jan Plachetka (www.prim.cz/cz/ambasadori/)


Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace