CZ  |  EN
Novinky

PRIM na veletrhu SEW 2018

PRIM na veletrhu SEW 2018


Ve dnech 19. a 20. 10. 2018 proběhl již 5. ročník veletrhu hodinek SEW – Salon Exceptional Watches – největšího veletrhu luxusních hodinek ve střední a východní Evropě. Hodinky PRIM Manufacture 1949 zde samozřejmě nemohly chybět a naše společnost se tak zařadila mezi 33 vystavovatelů z 8 zemí.

Naše modely PRIM REPUBLIKA a ORLÍK II 2018 se v hlasování návštěvníků festivalu i v internetové soutěži umístily na krásné druhé pozici. V konkurenci tolika výjimečných značek si tedy české hodinky vedly skvěle, o čemž svědčí i velký zájem, který u návštěvníků vzbudila expozice našich novinek i klasických modelů. Celkem výstavou prošlo za dva dny více než 2 000 příznivců hodinek.

V příštím roce by se měla akce uskutečnit ještě ve větším rozsahu
a místem konání se stanou prostory Paláce Žofín v Praze. Jediné české hodinky PRIM zde samozřejmě nemohou chybět a naše společnost ELTON hodinářská zajisté návštěvníkům opět představí řadu opravdu výjimečných hodinek.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace