CZ  |  EN
Novinky

PRIM REPUBLIKA L.E.

PRIM REPUBLIKA L.E.


ELTON HODINÁŘSKÁ PŘEDSTAVUJE HODINKY LIMITOVANÉ EDICE PRIM REPUBLIKA


Limitovaná edice PRIM Republika byla vytvořena ve spolupráci
s renomovanými designérskými studii Olgoj Chorchoj a Marvil, se kterými v minulosti připravila naše společnost několik velmi úspěšných modelů. 


Jako většina našich limitovaných edic, i tato se vyznačuje několika výjimečnými prvky. V tomto případě je úplnou  novinkou použitý materiál pouzdra, které bude vyrobeno ze stříbra.
Tento materiál, v aktuální hodinářské produkci poměrně neobvyklý, je samozřejmě povrchově upraven tak, aby splňoval nároky na odolnost při nošení. Stříbrná korunka má 18 zubů, počet, který odkazuje na rok vzniku republiky a také rok vzniku limitované edice.

Limitovaná edice bude mít 100 kusů ve stříbrné verzi a pouhých 18 ks ve variantě ze zlata – dle volby zákazníka (žluté, bílé, růžové).


Design hodinek je střídmý, technicistní, jednoduchý, nese v sobě jak prvky, charakteristické pro tvorbu Studia Olgoj Chorchoj, tak DNA značky PRIM, tedy určitou nadčasovost a univerzálnost. Pouzdro hodinek je podkoseno, tím se vizuálně zmenší a působí subtilněji.

Hodinky jsou osazeny in – house mechanickým strojkem PRIM cal. 103
s mimostřednou vteřinovou ručkou. Číselník s plastickými indexy je zhotoven galvanoplastickou metodou a krytý safírovým sklem
s antireflexní úpravou. Zvolit můžete bílounebo černou variantu číselníku.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na info@prim.cz


více o hodinkách PRIM Republika >

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace