CZ  |  EN
Podporujeme

PRIM VETERÁN

PRIM VETERÁN


Hodinky PRIM VETERÁN k 5. výročí založení nadačního fondu

Hodinky PRIM VETERÁN k 5. výročí založení nadačního fondu

Realizované speciální robotické pomůcky pro současné válečné veterány jsou jasně viditelným vzkazem veřejnosti od Nadačního fondu REGI Base I., že pětileté úsilí od vzniku nadace má konkrétní výsledky a pomáhá nejen jednotlivým těžce zraněným válečným veteránům. Původní myšlenka dostává jasné obrysy a směřuje k finálnímu cíli – vybudovaní specializovaného roboticko-rehabilitačně experimentálního centra komplexní péče pro pacienty se získaným poškozením mozku.

Při příležitosti pátého výročí založení Nadačního fondu REGI Base I. přichází tradiční český výrobce hodinek PRIM Elton hodinářská a.s s unikátní podporou tohoto charitativního projektu. Vytvořila speciální limitovanou edici „VETERÁN“, který vychází z hodinek PRIM Pilot, jejichž design je inspirován leteckým průmyslem. Jde o model, který svým vzhledem odkazuje na palubní přístroje, využívané zejména v letadlech typu MIG, které se v licenci vyráběly i v ČSSR a na jejichž produkci se podílelo několik československých leteckých závodů. Výtěžek z prodeje bude nadaci věnován na nákup nových robotických pomůcek, které budou sloužit českým válečným veteránům.

První kusy těchto unikátních hodinek si zájemci budou moct pořídit během jejich křtu, který proběhne 4. května 2016. Prvních sto zájemců bude mít možnost získat hodinky PRIM „VETERÁN“ včetně certifikátu a vybrat si originální číslo speciální edice. Poté budou hodinky podporující novodobé české válečné veterány ve volném prodeji.

Za Nadační fond REGI Base I.

Za Nadační fond REGI Base I.

Bc. Aleš Procházka – předseda správní rady

Doplňující informace o Nadačním fondu REGI BASE

Nadační fond REGI Base I. je nezávislá, nevládní, nezisková organizace se sídlem v Praze, která od doby svého založení dne 22. dubna 2011 podporuje rozvoj filantropie v České republice. Fond vznikl nejen za účelem vybudování unikátního robotického rehabilitačně-experimentálního centra pro včasnou rehabilitaci pacientů se získaným poškozením mozku se zvláštním zřetelem na pacienty s trvalými následky, ale sekundárním předmětem jeho humanitárního zájmu jsou i bývalí příslušníci vojenské, policejní či hasičské jednotky, někdejší zaměstnanci celní správy a vězeňské služby, respektive jejich rodinní příslušníci.

Obecně prospěšnou činnost včetně provozu charitativního e-shopu spravuje nadace v rámci své detašované organizace REGI Base Start o. p. s. (zal. v dubnu 2012), která se angažuje zejména v praktických otázkách socializace řadových vysloužilých vojáků při jejich reintegraci do civilního života.

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace