CZ  |  EN
Podporujeme

Primátorky

Primátorky


Primátorky a hodinky PRIM – partnerství dvou českých legend

Primátorky a hodinky PRIM – partnerství dvou českých legend

Společnost ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují, výrobce hodinek tradiční české značky PRIM, se také v tomto roce stala partnerem legendárního veslařského závodu Primátorky Skupiny ČEZ. Při příležitosti konání 103. ročníku závodu připravil limitovanou kolekci sportovních náramkových hodinek.

PRIM a PRIMÁTORKY - toto slovní spojení jako by bylo předurčeno pro spolupráci. Oba partnery navíc spojuje celá řada společných hodnot. Jistě mezi ně patří dlouhá tradice - první Primátorky se jely před 106 lety a hodinářskému závodu v Novém Městě nad Metují je poctivých 66 let - trpělivost, velké úsilí a touha uspět. Proto jsme se se slavným závodem spojili již před sedmi lety, kdy vznikla první speciální edice hodinek PRIM Primátorky.

Náramkové hodinky PRIM Primátorky 43Q jsou i tento rok v barvách pořádajícího klubu, kterým je letos VK Blesk. Číselník unisexových sportovních hodinek vytvořil profesor Rostislav Vaněk, významný český typograf a grafický designér. Je autorem mnoha oceňovaných logotypů, plakátů, známek a knižního designu. Vytvořil také informační systém pražské hromadné dopravy nebo vizuální styl Československých aerolinií. Design číselníku hodinek PRIM Primátorky 43Q představuje klidný tok řeky, který posléze dynamicky zvlní závodící lodě.

Hodinky PRIM Primátorky 43Q budou součástí odměny pro vítěze hlavních kategorií a hodinky z této speciální série také budou moci získat všichni fanoušci (nejen veslařského) sportu. Za cenu 5.900,- je bude možné koupit na www.prim.cz a ve specializovaných prodejnách v Praze a Ostravě.

Ani v tomto roce neporušíme ještě jednu významnou tradici. Společnost ELTON hodinářská opět věnuje hodinky do dobročinné aukce, jejíž výtěžek podpoří prostřednictvím Nadace Leontinka zrakově postižené sportovce. Tento rok se budou dražit hodinky z limitované edice PRIM Orlík Primátorky 100 L.E., která vznikla ke 100. výročí Primátorek. Dárce nejvyšší částky získá unikát s výrobním číslem 33 v ceně 69.900,-. Link na aukci, která proběhne u partnera dražby portálu aukro.cz od 1. 6. do 7. 6. 2016, najdete na  www.prim.cz a www.primatorky.cz .

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace