CZ  |  EN
Kolekce

Společenské modelové řady

Společenské modelové řady

PRIM Linea Briliant 36 A

PRIM Linea Briliant 36 A

VE ZNAMENÍ ŽENSKOSTI

Dámské hodinky Linea Briliant z řady PRIM Automatic jsou nádherným šperkem pro každou příležitost a ocení je především ženy, které rády spojují eleganci a ženskost s praktičností. Model je ozvláštněný působivými detaily - zejména brilianty na místě indexů.
 

Čtěte více...

LINEA ESENCE

LINEA ESENCE

Hodinky PRIM LINEA ESENCE rozšiřují oblíbenou modelovou řadu LINEA, která vyniká minimalistickým designem pouzdra i číselníku.


Čtěte více...

PRIM REPUBLIKA

PRIM REPUBLIKA

PRO PŘÍZNIVCE MODERNÍHO A MINIMALISTICKÉHO DESIGNU

Nový model využívá elegantní a propracované tvary pouzdra vytvořeného Studiem Olgoj Chorchoj pro limitovanou edici REPUBLIKA. Díky zcela nově navrženému číselníku je však celkový vzhled hodinek civilnější a jde tedy o univerzální model určený pro běžné nošení. Tomu odpovídá i materiál pouzdra hodinek PRIM REPUBLIKA, kterým je nerezová ocel.
 

Čtěte více...

PAVOUK

PAVOUK

NOVÁ TVÁŘ HODINEK PRIM PAVOUK

Model PAVOUK patří bezesporu mezi nejzajímavější hodinky, které v továrně v Novém Městě nad Metují během její téměř sedmdesátileté existence vznikly. Nyní se společnost ELTON hodinářská rozhodla dát těmto klasickým hodinkám „novou tvář“ – číselník získal modernější design a přibyly další barevné varianty.


Čtěte více...

DIPLOMAT

DIPLOMAT

Připojte se k tradici, která trvá již déle než 50 let.
PRIM DIPLOMAT vychází z designu legendárního
modelu ze 60. let.
Současný model má větší pouzdro podle
aktuálních trendů a splňuje požadavky
i dnešních náročných zákazníků

Čtěte více...

LINEA

LINEA

Modelová řada LINEA má designově čistý tvar
pouzdra, který dovoluje zajímavé experimenty se
vzhledem číselníku i volbu neobvyklých materiálů.
Díky tomu je LINEA nejoblíbenějším výchozím
modelem pro personifkace, úpravy
a vlastní návrhy našich zákazníků

Čtěte více...

BRUSEL

BRUSEL

Modelová řada PRIM BRUSEL je volně inspirována Primkami z roku 1964. Design hodinek a zejména grafické zpracování číselníku reflektuje trendy nově vznikajícího průmyslového výtvarnictví v tehdejším Československu, období označovaného jako Bruselský styl.

Čtěte více...

SPARTAK

SPARTAK

Hodinky PRIM SPARTAK jsou odvozeny od prvních náramkových hodinek,které kdy opustily výrobní linku novoměstského závodu a zároveň odstartovaly éru sériové produkce náramkových hodinek v Čechách.

Čtěte více...

Spartak Retro

Spartak Retro

Inspirace modelů Spartak Retro je značně inspirovaná ikonickým modelem Spartak, ale není jeho kopií. Nové je nejen pouzdro, ale i technické řešení.

Čtěte více...

TYCHO BRAHE II

TYCHO BRAHE II

Působivé hodinky Tycho Brahe byly inspirovány osobností významného astrologa, neodmyslitelně spjatého s dvorem císaře Rudolfa II. Inspirace hvězdnou oblohou je patrná zejména na designu číselníku a také přidaných funkcích.

Čtěte více...

KLASIK

KLASIK

Klasické společenské hodinky s elegantním tvarem pouzdra a čistým designem číselníku, které se hodí pro každou příležitost.

Čtěte více...

Kontaktujte nás

ELTON hodinářská, a.s.

Náchodská 2105

549 01 Nové Město nad Metují

© 2005-2020, ELTON hodinářská, a.s. - České hodinky PRIM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace